Staffan Hallström

603598

STAFFAN HALLSTRÖM (1914-1976): (7) Schackpjäser, skisser samt , 2 signerade, akvarell, tusch, blyerts, samt etsning och litografi, varierande mått

Oramade, skador, hanteringsveck

Konst, Modernt måleri, Tema

Kundcenter

Staffan Hallström

Budhistorik (24 bud)
4584311
4584367
3 800
4584311
3 600
4584363
3 600
4584311
3 400

Slutpris SEK:
386 EUR, 438 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.