Fåtoljer, ett par, 1940/50-tal

603595

FÅTÖLJER, ett par, 1940/50-tal, björk stomme och sits med fjädring, bredd 75 cm, höjd 80cm, sitthöjd ca 41 cm

Slitage, knappar saknas

Möbler, Fåtöljer

Södra kajen 14, Helsingfors

Budhistorik (2 bud)

Bud EUR
4592915
35
4592905
30

Slutpris EUR:
35
363 SEK, 40 USD
Utropspris EUR: