Staffan Hallström

603587

STAFFAN HALLSTRÖM (1914-1976): (6) Racerbilar, skisser 3 st, färgoffset 1 st (daterad 1969), osignerade, fotografier 2 st (monogramsignerade SH och HA - Staffan Hallstöm och Hans André), varierande mått

Oramade, skador, hanteringsveck

Konst, Modernt måleri, Tema

Kundcenter

Staffan Hallström

Budhistorik (54 bud)
4584370
9 200
4584362
9 000
4584368
9 000
4584362
8 800
4584366
8 600

Slutpris SEK:
9 200
926 EUR, 1 052 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.