Soffa, 1940/50-tal

603583

SOFFA, 1940/50-tal, konkav front, lösa plymåer med fjädring, bredd ca 193, höjd ca 86 cm

Slitage

Möbler, Soffor

Södra kajen 14, Helsingfors

Soffa, 1940/50-tal

Budhistorik (2 bud)

Bud EUR
4590632
35
4586840
30

Slutpris EUR:
35
365 SEK, 41 USD
Utropspris EUR: