Staffan Hallström

603582

STAFFAN HALLSTRÖM (1914-1976): Bilism, monogramsignerad och daterad SH 1970, akvarell/blyerts, bladmått ca 27x31 cm

Oramad

Konst, Modernt måleri, Tema

Visas på begäran

Staffan Hallström

Budhistorik (4 bud)

4566159
1 300
4566050
4566158
4566050

Slutpris SEK:
1 300
124 EUR, 139 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.