Peter Dahl färglitografier

603568

PETER DAHL (född 1934): (19 st) Figurkompositioner, signerade och numrerade Peter Dahl, 375 ex, färglitografier, bladmått ca 42x31 cm vardera (samma motiv)

Oramade

Rum 9, Vagga 2

Peter Dahl färglitografier

Budhistorik (2 bud)

4564466
4564465
500

Slutpris SEK:
77 EUR, 88 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.