Fernandez Arman skulptur

603567

FERNANDEZ ARMAN (Frankrike 1928-2005): Artcurial, signerad Arman, numrerad 45/100, ackumulation med skruvar i plexibox, ca 40x30x3 cm

Slitage (i plasten)

Konst, Skulpturer

Fernandez Arman skulptur

Budhistorik (3 bud)

4556097
6 000
4552535
4551851

Slutpris SEK:
6 000
579 EUR, 658 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.