Corneille

603566

CORNELIS VAN BEVERLOO CORNEILLE (1922-2010): 4 st, Figurkompositioner, signerade och daterade Corneille 91, bladmått ca 37x27 cm

Fack 43

Corneille

Budhistorik (14 bud)
4564738
2 800
4564737
2 600
4564733
2 400
4564732
4564730

Slutpris SEK:
2 800
270 EUR, 307 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.