Joe Tilson Internationell grafik

603565

JOE TILSON (England född 1928): CUT OUT AND SEND, 2 st, osignerade, 1960/70-tal, färgserigrafier, bladmått ca 101,5x68,5 cm

Oramade, hanteringsveck, revor

Budhistorik (1 bud)

4564050
2019-01-13 21:28:53

2019-01-14 kl 10:42
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.