David Wallin oljemålning

603551

DAVID WALLIN (1876-1957): Skogsmotiv, signerad D Wallin, olja på duk uppfodrad på pannå, ca 13x18 cm

Fack 23

David Wallin oljemålning

Budhistorik

2019-01-10 kl 13:32
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.