Bertil Bull Hedlund oljemålning

603550

BERTIL BULL l HEDLUND (1893-1950): Kustmotiv med brygga, signerad B Bull Hedlund, olja på pannå, ca 48X60

Tavelvagn 2

Budhistorik (16 bud)
4551830
4557778
4551830
950
4557776
900
4551830
850

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.