Gerda Tirén akvarell

603534

GERDA TIRÉN (1858-1928): "Här är en liten trädgård ...", signerad Gerda Tirén, akvarell/blyerts, ca 59,5x41 cm

Oramad, vikt

Konst, Äldre måleri

Rum 9, Vagga 1

Gerda Tirén akvarell

Budhistorik (9 bud)
4564208
4564449
4564208
4563893
4563893

Slutpris SEK:
216 EUR, 240 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.