Mollie Faustman oljemålning

603430

MOLLIE FAUSTMAN (1883-1966): "Eken, Väderön", olja på pannå, monogramsignerad, ca 34x41 cm

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Mollie Faustman oljemålning

Budhistorik (8 bud)
4564612
4564607
4564606
1 300
4564026
4554755

Slutpris SEK:
287 EUR, 338 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.