Pär Siegård oljemålning

603429

PÄR SIEGÅRD (1877-1961): Sakralt motiv, signerad Pär Siegård, olja på duk, ca 42x60 cm

Makadamgatan 11, Helsingborg

Pär Siegård oljemålning

Budhistorik (3 bud)

4564217
4563511
850
4555003

Slutpris SEK:
95 EUR, 107 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.