Oidentifierad konstnär

603422

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, kyrkointeriör signerad samt daterad 1870, olja på pappannå, 25x35 cm

Konst, Äldre måleri

Södra kajen 14, Helsingfors

Oidentifierad konstnär

Budhistorik (1 bud)

Bud EUR
4559081
2019-01-11 09:44:51
30

2019-01-15 kl 17:12
Slutpris EUR:
30
313 SEK, 35 USD
Utropspris EUR:
200