Karlo Janhunen

603418

KARLO JANHUNEN (1968-2004) "Fursten", a tergo signerad samt daterad 1988, a tergo målning, blandteknik på pannå, 116x180 cm

Södra kajen 14, Helsingfors

Karlo Janhunen

Budhistorik (5 bud)
Bud EUR
4566553
280
4566549
260
4566532
240
4566254
200
4566253
150

Slutpris EUR:
280
2 902 SEK, 318 USD
Utropspris EUR:
600