Spegel med konsolbord

603378

SPEGEL MED TRYMÅ, sent 1800-tal, förgylld, dekor med pastellage, trymå med stenskiva, spegelns mått ca 205x74, bordets mått 45, 90x44 cm

Slitage, fläckar

Speglar

Rum 1

Spegel med konsolbord

Budhistorik (13 bud)
4560448
5 400
4560446
4 600
4560445
4 400
4560444
3 600
4560443
3 400

Slutpris SEK:
5 400
515 EUR, 579 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.