Pall

603375

PALL, 1800-tal, Louis XVI stil, skuren dekor, valnöt, hjultrissor i mässing, höjd ca 41 cm

Maskstungen, slitage

Möbler, Övriga möbler

Rum 8

Pall

Budhistorik (10 bud)
4578170
1 700
4575852
1 600
4575850
4575848
1 400
4575842
1 300

Slutpris SEK:
1 700
171 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.