Stolar sengustaviansk

603373

STOLAR, 1 par, sengustavianska, 1800-talets början, skuren dekor, stoppad rygg och sits, sitthöjd ca 41 cm

Slitage, fleuroner saknas, lagningar

Möbler, Stolar

Rum 6

Stolar sengustaviansk

Budhistorik (1 bud)

4577903
2019-01-20 01:21:35

2019-01-20 kl 19:22
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.