Konsolbord empire

603372

KONSOLBORD, empire, 1800-talets första hälft, förgylld, delvis skuren dekor, skiva i sten, ben i form av ymnighetshorn, höjd ca 79, 68x32 cm

Renoverat, kompletterad sockel, lagningar, senare skiva

Möbler, Övriga möbler

Rum 5

Konsolbord empire

Budhistorik (16 bud)
4580090
8 000
4580072
7 200
4580071
7 000
4579625
6 800
4579605
6 600

Slutpris SEK:
8 000
763 EUR, 858 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.