Staffan Hallström Stockholm

603318

STAFFAN HALLSTRÖM (1914-1976): Ingens hundar - Birger Jarlsgatan, signerad och daterad Staffan Hallström och Hans André, provtryck, färgoffset, bildmått ca 35x42,5 cm

Oramad, reva i marginalen

Konst, Grafik, Tema, Stockholmiana

Kundcenter

Staffan Hallström Stockholm
Budhistorik (36 bud)
4584538
7 800
4584533
7 600
4584533
7 400
4584528
7 200
4584525
7 000

Slutpris SEK:
7 800
744 EUR, 837 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.