Staffan Hallström

603275

STAFFAN HALLSTRÖM (1914-1976): "På perrongen 1970-72", signerad Staffan Hallström samt med blindstämpel, akvarell/blandteknik på papper, bladmått ca 27x35 cm

Oramad

Konst, Modernt måleri, Tema

Kundcenter

Staffan Hallström

Budhistorik (8 bud)
4584236
4584228
1 400
4584221
1 300
4584218
4574645

Slutpris SEK:
145 EUR, 164 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.