Lotten Rönquist

603252

LOTTEN RÖNQUIST (1864-1912): Gårdsexteriör med flicka och höns, signerad och daterad Lotten Rönquist 87, olja på duk, ca 47,5x59 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 3

Lotten Rönquist

Budhistorik (3 bud)

4577790
4573695
4570406

Slutpris SEK:
286 EUR, 322 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.