Josep Baques Färglitografi

603230

JOSEP BAQUES (född 1931): Figurkomposition, signerad, färglitografi, oramat blad, numrerad 246/250, bladmått ca 53x73 cm

Makadamgatan 11, Helsingborg

Josep Baques Färglitografi

Budhistorik (4 bud)

4562717
600
4561227
4559321
4552575

Slutpris SEK:
600
58 EUR, 66 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.