Josep Baques Färglitografi

603229

JOSEP BAQUES (född 1931): Figurkomposition, signerad, färglitografi, oramat blad, numrerad 245/250, bladmått ca 53x73 cm

Makadamgatan 11, Helsingborg

Josep Baques Färglitografi

Budhistorik (4 bud)

4556640
450
4555855
4555854
4545956

Slutpris SEK:
450
43 EUR, 49 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.