Sonnenstern Färglitografi

603222

FRIEDRICH SONNENSTERN SCHRÖDER (1892-1982): Figurkomposition, signerad och daterad 1965, numrerad 48/300, färglitografi, oramat blad, bladstorlek ca 79x56 cm

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Sonnenstern Färglitografi

Budhistorik (3 bud)

4560980
750
4553225
450
4552049

Slutpris SEK:
750
72 EUR, 84 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.