Staffan Hallström

603214

STAFFAN HALLSTRÖM (1914-1976): Bussen med ingens hundar, monogramsignerad SH och HA -70 (Staffan Hallstöm och Hans André), fotomontage, vintage, bladmått ca 30x40

Oramad, skador

Fotografi, Tema, Konst

Kundcenter

Staffan Hallström
Budhistorik (19 bud)
4584156
4584151
2 800
4584148
2 600
4584148
2 400
4584026

Slutpris SEK:
290 EUR, 329 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.