Staffan Hallström

603205

STAFFAN HALLSTRÖM (1914-1976): Riksvapnet med ingens hundar, blindstämpel Staffan Hallström och numrerad 26/50, färglitografi, bladmått ca 41x45 cm

Oramad, fläckar, hanteringsveck

Konst, Grafik, Tema

Kundcenter

Staffan Hallström
Budhistorik (25 bud)
4584053
3 600
4584125
3 400
4584053
3 200
4584101
4584053
2 600

Slutpris SEK:
3 600
343 EUR, 386 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.