Serge Charchoune Färglitografi

603199

SERGE CHARCHOUNE (Ryssland/Frankrike,1888-1975): komposition, signerad S Charchoune, oramat blad, numrerad 29/75, motivmått ca 41,5x41

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Budhistorik (3 bud)

4560676
600
4555107
550
4554476

Slutpris SEK:
600
57 EUR, 68 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.