Safaristolar Sirocco med bordsskiva Arne Norell

603192

ARNE NORELL, "Sirocco", safaristolar, 1 par, med bordsskiva, stomme i ask, armlän i skinn, klädsel i beige ulltextil, sitthöjd ca 40 cm, bordsskiva i ask (hakas på i sidorna på fåtöljerna), storlek ca 65x45 cm

Bruksslitage, repor, klädsel med omfattande fuktfläckar

Möbler, Fåtöljer, Design

Baltzarsgatan 6, Malmö

Budhistorik (33 bud)
4546781
7 800
4554094
7 600
4546781
7 400
4554032
7 200
4546781
7 000

Slutpris SEK:
7 800
744 EUR, 837 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 458 kr.