Astrid Sylwan Färgetsning

603124

ASTRID SYLWAN (född 1970): 'III'' , signerad och numrerad II/V, färgetsning, oramat blad, motivmått ca 54x49,5 cm

Makadamgatan 11, Helsingborg

Astrid Sylwan Färgetsning

Budhistorik (11 bud)
4562934
4559760
4559759
1 900
4559758
1 800
4559757
1 700

Slutpris SEK:
212 EUR, 241 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.