KG Nilson serigrafi

602960

K-G NILSON (född 1942): "Blått partitur", signerad och daterad K-G Nilsson 1990, 8/250, färgserigrafi, oramat blad, motivmått ca 47x60 cm

Makadamgatan 11, Helsingborg

KG Nilson serigrafi

Budhistorik (4 bud)

4561515
4560824
850
4557283
4551179
550

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.