August Puig Färglitografi

602942

AUGUST PUIG (1929-1999): komposition, signerad, numrerad 68/110, oramat blad, bladmått ca 70,5x61 cm

Makadamgatan 11, Helsingborg

August Puig Färglitografi

Budhistorik (2 bud)

4555110
650
4548945

Slutpris SEK:
650
63 EUR, 71 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.