August Puig Färglitografi

602939

AUGUST PUIG (1929-1999): komposition, signerad, numrerad 66/110, oramat blad, bladmått ca 70,5x61 cm

fläckar på papper

Makadamgatan 11, Helsingborg

August Puig Färglitografi

Budhistorik (10 bud)
4563892
4562362
4563891
950
4562362
900
4563890
850

Slutpris SEK:
106 EUR, 121 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.