August Puig Färglitografi

602928

AUGUST PUIG (1929-1999): komposition, signerad, numrerad 81/100, oramat blad, bladmått ca 70,5x61 cm

Makadamgatan 11, Helsingborg

August Puig Färglitografi

Budhistorik (14 bud)
4563794
1 700
4563792
1 600
4563789
4563784
1 400
4563787
1 300

Slutpris SEK:
1 700
164 EUR, 186 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.