Jacob Dahlgren Färgetsning

602908

JACOB DAHLGREN (född 1970): Komposition, signerad, EA, färgetsning, oramat blad, motivmått ca 32,5x22 cm

Makadamgatan 11, Helsingborg

Jacob Dahlgren Färgetsning

Budhistorik (21 bud)
4561346
2 400
4561455
4561346
4561454
1 900
4561346
1 800

Slutpris SEK:
2 400
232 EUR, 263 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.