Jacob Dahlgren litografi

602907

JACOB DAHLGREN (född 1970): Komposition, oramat blad, signerad, ea, etsning, motivmått ca 33,5x23,5 cm

oramad

Makadamgatan 11, Helsingborg

Jacob Dahlgren litografi

Budhistorik (2 bud)

4560360
500
4558309

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 54 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.