Christian Berg färglitografi

602885

CHRISTIAN BERG (1893-1976): "Prismakomposition 1928", signerad och daterad Christian Berg 1973, XVI/XXXV, färglitografi, oramat blad, bladmått ca 58x41 cm, bildmått ca 37,5x20 cm

Makadamgatan 11, Helsingborg

Christian Berg färglitografi

Budhistorik (10 bud)
4559563
1 600
4559556
4559555
1 400
4559553
1 300
4559552

Slutpris SEK:
1 600
153 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.