Corneille färglitografi

602878

CORNELIS VAN BEVERLOO CORNEILLE (1922-2010): figurkomposition, färglitografi, signerad och daterad Corneille 81, oramat blad, 69/200, ca 50x65 cm

Makadamgatan 11, Helsingborg

Corneille färglitografi

Budhistorik (11 bud)
4564042
1 600
4564040
4564039
1 400
4564038
1 300
4564037

Slutpris SEK:
1 600
154 EUR, 175 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.