Corneille Färglitografi

602874

CORNELIS VAN BEVERLOO CORNEILLE (1922-2010): figurkomposition, signerad och daterad Corneille 81, oramat blad, HC, 1/25, ca 65x50 cm

Makadamgatan 11, Helsingborg

Corneille Färglitografi

Budhistorik (9 bud)
4562965
1 600
4562942
1 300
4562932
4562023
4561368
950

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.