Christian Berg litografi

602859

BERG, Christian (1893-1976): Aktstudie 1928, signerad Christian Berg 1973, 93/99, litografi, ca 58x41 cm

Makadamgatan 11, Helsingborg

Christian Berg litografi

Budhistorik (5 bud)
4562683
4561130
4561128
4556103
500
4555021

Slutpris SEK:
105 EUR, 118 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.