Berndt Wennström Två färglitografier

602856

BERNDT WENNSTRÖM (född 1945): två färglitografier, signerade B Wennstöm, numrerade 79/150 resp 81/150, bladmått 50x38 cm

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Budhistorik (1 bud)

4551867
2019-01-07 07:58:59

2019-01-13 kl 19:36
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.