Fat kina

602662

FAT, Kina, omkring första häflten av 1800-talet, figural scen, höjd ca 4,5, 37x28 cm

Bruksslitage, färgbortfall

Keramik/Porslin

Fat kina

Budhistorik (14 bud)
4579740
4579536
2 800
4579536
2 400
4579530
4578281

Slutpris SEK:
286 EUR, 322 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.