Bläckställ 1800-talets senare del

602484

BLÄCKSTÄLL, 1800-tal, marmor och mässing, höjd ca 13, 15x9 cm

Nagg förekommer

Diverse

Makadamgatan 11, Helsingborg

Budhistorik (16 bud)
4553938
3 200
4543857
4553937
4543857
2 800
4553936
2 600

Slutpris SEK:
3 200
309 EUR, 351 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 339 kr.