Prakturna

602468

PRAKTURNA, med hänklar, 1900-tal, porslin, dekor med blommor, höjd ca 100 cm

Skador, lagningar

Keramik/Porslin

Makadamgatan 11, Helsingborg

Prakturna

Budhistorik

2019-01-08 kl 13:10
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 540 kr.