Urnor med lock Kina 18/1900-tal

602449

URNOR MED LOCK, 1 par, Kina, 18/1900-tal, dekor i relief, höjd ca 9 cm

Mindre nagg

Orientaliskt, Porslin

Makadamgatan 11, Helsingborg

Budhistorik (27 bud)
4554268
4554282
4554268
1 900
4554279
1 900
4554268
1 800

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 339 kr.