Golfbag med 6 klubbor

602420

GOLFBAG MED 6 KLUBBOR, Palmgrens, Stockholm, golfbag, svart präglat skinn med cognacsfärgade läderdetaljer, 6 st klubbor, 1900-talets första hälft, bl a, Walker, L Auchterlonie

Slitage

Diverse

Makadamgatan 11, Helsingborg

Golfbag med 6 klubbor

Budhistorik (6 bud)
4552282
3 200
4549767
4545012
4545011
4543117

Slutpris SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.