Werner Åström

602364

WERNER ÅSTRÖM (1885-1979) Sittande man, signerad samt daterad 1922, olja på duk, 100x84 cm

Utställning; Werner Åström minnesutställning 1986

Konst, Äldre måleri

Södra kajen 14, Helsingfors

Werner Åström

Budhistorik (11 bud)
Bud EUR
4567162
320
4566417
4566416
260
4565025
240
4559627
200

Slutpris EUR:
320
3 316 SEK, 363 USD
Utropspris EUR: