Rolf Sandqvist

602361

ROLF SANDQVIST (1919-1994) "Equatoria (Galapagos)", signerad samt daterad 1984, tempera på duk, 95x130 cm

Södra kajen 14, Helsingfors

Rolf Sandqvist

Budhistorik (6 bud)
Bud EUR
4566414
340
4565018
260
4559636
220
4559634
200
4556615
170

Slutpris EUR:
340
3 523 SEK, 386 USD
Utropspris EUR:
500