Eero Snellman

602358

EERO SNELLMAN (1890-1951) Schackspelare, signerad samt otydligt daterad, olja på duk, 105x117 cm

Utställning; Tikanojas konsthem 9.5-16.8 1998

Södra kajen 14, Helsingfors

Eero Snellman

Budhistorik (32 bud)
Bud EUR
4566912
940
4566901
920
4566900
900
4566895
880
4566890
860

Slutpris EUR:
940
9 741 SEK, 1 068 USD
Utropspris EUR: